У Донецьку під обстріл потрапив Куйбишевський район - є поранені

Унаслідок обстрілу Куйбишевського району окупованого Донецька сьогодні вранці, 6 серпня, повідомляють про декілька поранених. Про це пише так званий "мер" міста Олексій Кулемзін.

За його інформацією, біля ринку "Азотний" поранення дістали декілька чоловіків.

"Унаслідок обстрілу сел. Бірюзове Кіровського району на вул. Третьякова поранено чоловіка 1985 р.н.", - повідомив Кулемзін, який пізніше додав, що також у смт Старомихайлівка поранення дістав чоловік 1966 р.н.

Крім того, він повідомив, що стало відомо про постраждалого мирного жителя в сел. Азотний Куйбишевського району. "Чоловік 1951 р.н. численні осколкові поранення дістав, перебуваючи поруч із магазином "Казка"", - пише Кулемзін.

Колаборант також повідомив, що внаслідок ранкового обстрілу Куйбишевського району: по вул. Лівенській пошкоджено засклення, фасад, ворота приватного будинку та 2 автівки; по вул. 60-річчя СРСР будівля БК "Смолянка" зазнала осколкових ушкоджень покрівлі та засклення. Осколкових пошкоджень фасаду зазнали також 2 магазини і торговий павільйон.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті