У Донецьку храм святих Петра і Февронії півроку стоїть без хреста, після того як його знесло ураганом

В окупованому Донецьку хрест на храмі святих Петра і Февронії, який перед війною був побудований у Ленінському районі на території центру Слов'янської культури ДМЗ, так і не встановили. Про це 19 травня пишуть у місцевому сегменті соцмереж.

«Головний купол на храмі святих Петра і Февронії все ще чекає, коли його увінчає золотий хрест. Нагадаємо, що його знесло ураганом восени 2023 року. Каркасну опору на куполі встановили на початку квітня", - йдеться в повідомленні.

 

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті