У "ДНР" змусили дітей дякувати Путіну за "допомогу Донбасу" і "включення" окупованих територій до складу Росії

У "ДНР" змусили дітей дякувати Путіну за "допомогу Донбасу" і його "включення" до складу Росії. Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Акцію під назвою "Спасибі Президенту" організував проросійський громадський рух "Донецька Республіка" до річниці російської анексії частини українських територій.

"Жителі ДНР різного віку пишуть листи Президенту РФ Володимиру Путіну зі словами подяки за допомогу Донбасу і прийняття нових регіонів до складу Росії", - повідомляють організатори акції.

Нібито президенту країни-агресора "надійшло близько 2 тисяч листів, дитячих малюнків і листівок".

Як повідомлялося раніше, "допомога" Путіна Донбасу обчислюється десятками тисяч загиблих мирних жителів регіону, руйнуванням міст, сіл і промисловості Донецької області.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті