У «ДНР» збільшився дефіцит води - російський чиновник доручив знайти об'єкти, яким можна скоротити її подачу ще більше

На окупованій частині Донецької області збільшився дефіцит води. Цей факт визнав російський чиновник Андрій Чертков, який у «ДНР» очолив «оперативний штаб з води і тепла».

Через останню низку аварій дефіцит води в Республіці збільшується, доводиться активніше користуватися резервними водосховищами, - розповів він.

Він доручив місцевому підприємству «Вода Донбасу» провести аудит невикористовуваних об'єктів, яким можна ще більше скоротити подачу води.

Як повідомлялося раніше, внаслідок вторгнення російських військ в Україну і на Донбас, зокрема, на окупованій території почалися проблеми із забезпеченням населення питною водою. Так, у Єнакієвому вона подається на кілька годин раз на три дні.  

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
27.03.2026
15:53

"Ми не говоримо про війну". Луганський щоденник

Якщо пенсіонер не дурень, у нього зазвичай дві пенсії (російська та українська), а на дві пенсії він може жити не працюючи і цілком непогано харчуватися. Тут навіть справа не в грошах, а в якомусь загальному стилі життя.
Країна
26.03.2026
14:00

Посилення мобілізації в Україні: цифровізація та тотальний облік

Мобілізація в Україні найближчим часом може перейти у значно жорсткішу і більш контрольовану фазу. Йдеться не про окремі точкові зміни, а про спробу закрити одразу кілька ключових "сірих зон".
Світ
25.03.2026
13:03

«З Києвом треба робити те саме, що зараз Іран робить з Ізраїлем». Російські ЗМІ про Україну

«Нам треба хоча б почати з мостів через Дніпро, зокрема в районі Києва. У нас є «Орєшнік». Може, пустити його на один із мостів через Дніпро? І тут же сказати, що, якщо ви не йдете за адміністративні кордони Донецької та Луганської народних...
Всі статті