У «ДНР» заявили, що на Каранський кар'єр з Китаю привезли нову лінію з переробки щебеню

На Каранському кар'єрі в Тельманівському районі окупованої частини Донецької області запустили нову лінію з переробки щебеню. Про це пишуть місцеві ЗМІ з посиланням на керівника кар'єра Вадима Морозова.

«Ми запустили привезену з Китаю нову лінію з переробки щебеню, вона може видавати 400 тонн товарного щебеню на годину. За допомогою нього у нас удвічі збільшилася потужність із видобутку щебеню", заявив він.

Раніше повідомлялося про підписання Каранським кар'єром угод про співпрацю з двома китайськими фабриками з виробництва обладнання. 

Закритий із 2008 року Каранський кар'єр після російської окупації відновив видобуток каменю. 

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті