У "ДНР" заблокували дзвінки на номери з українським кодом +380, яким незаконно користувалися дев'ять років

У "ДНР" дзвінки абонентам місцевого мобільного оператора "Фенікс" з 1 жовтня будуть можливі тільки з використанням російського коду "+7". Про це сьогодні повідомили у пресслужбі оператора.

Зазначається, що фейкове "міністерство зв'язку" видало розпорядження про закриття маршрутизації трафіку з українськими кодами +380 (62) і +380 (71).

При цьому внутрішньомережеві дзвінки "Фенікса" на номери з кодом +380 "тимчасово обслуговуватимуться паралельно з кодом +7".

Як повідомлялося раніше, після російської окупації частини території Донецької області у 2014 році в "ДНР" привласнили собі обладнання українських операторів зв'язку і до останнього часу користувалися українським телефонним кодом +380.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті