У "ДНР" за добу повідомляють про чотирьох поранених, зокрема й одного "мчсніка"

Ватажок "ДНР" написав про чотирьох поранених жителів "республіки" внаслідок обстрілів за добу 24 червня.

Зокрема, він повідомив, що в Петровському районі Донецька поранено жінку 1948 р.н. 

"У Калінінському районі Горлівки поранення дістали дівчинка-підліток 2009 р.н. і жінка 1965 р.н. (поранення середнього ступеня тяжкості). У Центрально-Міському районі Горлівки під час ліквідації пожежі в приватному житловому будинку під час повторного обстрілу постраждав співробітник МНС Росії", - також написав Пушилін.

Він додав, що було пошкоджено три житлових житлових будинки в Петровському районі Донецька і Центрально-Міському районі Горлівки, об'єкт цивільної інфраструктури в Микитівському районі Горлівки (ЛЕП). Також пошкоджено два автомобілі.

Нагадаємо, що саме російська армія 24 лютого 2022 року розпочала активні бойові дії з метою "виходу на адміністративні кордони" Донецької та Луганської областей. Результатом російської агресії стало різке збільшення кількості загиблих і поранених мирних жителів. Це при тому, що в останньому передвоєнному, 2021 році, за даними ООН, на всьому Донбасі, включно з підконтрольними законній владі України територіями, загинуло 25 мирних жителів. 

Статті

Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Всі статті