У "ДНР" "з'ясували", що бійці УПА прямо з ГУЛАГу призначалися секретарями міськкомів компартії і народжували Фаріон

У "ДНР" заявили, що звільнені з ГУЛАГу бійці Української повстанської армії "добросердою" радянською владою призначалися секретарями міськкомів і райкомів комуністичної партії України. Настільки абсурдна заява прозвучала в інтерв'ю "голови Громадської палати республіки" Олександра Кофмана місцевим ЗМІ.

За його словами, проблеми сучасної України почалися 1955 року, "коли за підписом на той момент генерального секретаря Комуністичної партії Радянського Союзу Микити Сергійовича Хрущова було видано указ, який звільняв від відповідальності та припиняв переслідування колабораціоністів на території України".

"Таким чином, із таборів масово ринули на території, в основному, західної України [члени] ОУН, [бійці] УПА та інша гидота. Їх почали активно соціалізувати, вбудовувати в суспільство, вони почали очолювати райкоми, міськкоми та інше в комуністичній партії, і, таким чином, першопричину, на мій погляд, слід шукати там", - відкрив товариш Кофман "нову" сторінку в історії України.

За його версією, українські націоналісти, які повернулися з ГУЛАГу, "були на керівних постах, на жаль, на керівних постах Комуністичної партії Радянського Союзу", а їхні діти - такі як Тягнибок і Фаріон - стали активними прихильниками Майдану.

"Ну що ж, Радянський Союз був дуже добросердою державою насправді, і це призвело до того, до чого призвело", - резюмував Олександр Кофман.

Ще більше історичних ляпів і відвертих маніпуляцій від одного з ідеологів "ДНР" читайте у свіжому огляді сепаратистських ЗМІ.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті