У "ДНР" трьох українських захисників з "Азова" засудили до 22 років колонії

Так званий "верховний суд ДНР" ухвалив вирок трьом військовослужбовцям із формування Національної гвардії України - бригади "Азов", які захищали Маріуполь. Про це 3 жовтня пишуть пропагандистські ЗМІ.

Окупанти звинуватили українських захисників - молодшого сержанта Владислава Курка, а також старших солдатів Павла Степанова і Сергія Шевеля в тому, що вони нібито в березні минулого року з міномета обстрілювали житлові будинки в Маріуполі.

У підсумку вироком "суду" українським військовослужбовцям Курці, Степанову і Шевелі призначено покарання у вигляді 22 років колонії суворого режиму кожному.

Як повідомлялося, у квазіутворенні "ДНР" так званий "верховний суд" засудив до 26 років в'язниці українського військового з батальйону "Азов" Руслана Колодяжного.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті