У "ДНР" тепер будуть накопичувати сміття в нових російських контейнерах

На тимчасово окуповані території росія поставила партію контейнерів для сміття. Про це повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на Мінприроди РФ 26 вересня.

"За вересень у "ДНР", "ЛНР", Херсонську та Запорізьку області ми відправили 2707 контейнерів і бункерів. До кінця року планується ще 3 поставки, які дадуть змогу закрити початкові потреби територій", - відзвітували у Мінприроди рф.

Зазначимо, що проблема зі сміттям на окупованій території не стільки в контейнерах, скільки в тому, що його нема кому вивозити через дефіцит комунальників, яких мобілізували на війну.

Нагадаємо, що у тимчасово окупованому Шахтарську нікому вивозити сміття.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті