У "ДНР" скаржаться на дефіцит кадрів на шахтах - гірників переманюють до Росії

На шахтах окупованої частини Донецької області спостерігається серйозна нестача робочої сили. Про це розповів Георгій Янков, який називає себе "головою макіївської територіальної профспілки працівників вугільної промисловості ДНР" в інтерв'ю одному з сепаратистських Телеграм-каналів.

Серед причин кадрового голоду він назвав низькі зарплати та, як наслідок, відтік гірників на вугільні підприємства РФ.

"Щоб реанімувати вугільну галузь Донбасу, потрібно повернути гірників", - заявив він.

"Із зарплатами проблема, а тут конкретна пропозиція від Росії і багато хто поїхав. Ми почали втрачати найголовніше - трудові ресурси", - нарік він.

Як результат, за словами "профспілкового лідера", у "ДНР" були змушені закривати шахти і концентрувати виробництво на тих, які вдалося зберегти.

Як повідомлялося раніше, Янков прогнозує, що через відсутність грошей на окупованій частині Донецької області припинять роботу найбільші шахти регіону, у тому числі шахти імені Засядька та Скочинського.

Статті

Донецьк
08.02.2023
22:00

Донеччани масово закривають свої профілі в соціальних мережах. Донецький щоденник

Сьогодні у Донецьку можна говорити лише про те, про що розповідають по телевізору та що друкують у місцевих газетах. "Тихіше, нас можуть слухати", - ця забута фраза часів СРСР повернулася у повсякденне життя донеччан.
Країна
08.02.2023
10:50

Аміачне питання.  Або $2,4 млрд для росіян

Аміак залишається єдиним російським сировинним товаром, який зараз не транспортується через Україну у зв'язку з військовою агресією Росії. Газ, нафта та дизельне паливо весь цей час продовжують надходити до ЄС трубопроводами, побудованими в...
Світ
07.02.2023
04:02

«Росія застосує всю військову міць, щоб США не переступали небезпечну межу». Російські ЗМІ про Україну

Конфлікт в Україні як і раніше перебуває у стадії, яка передує новому загостренню. Бажання «гасити багаття» офіційний Київ, як і раніше, не має. Натомість є бажання (і минулий досвід виконання таких бажань) діяти поза межами того «консенсусу», на...
Всі статті