У "ДНР" шукають варіанти запуску маріупольського меткомбінату ім.Ілліча - проблема в грошах

У квазіутворенні "ДНР" розробили план із відновлення металургійного комбінату ім.Ілліча в окупованому Маріуполі, але ніяк не можуть знайти кошти.  Про це пишуть місцеві пропагандисти, цитуючи так званого "заступника голови уряду ДНР" Владислава Васильєва.

"План відновлення меткомбінату ім. Ілліча в Маріуполі вже розроблено, але він потребуватиме колосальних грошових вливань", - пишуть пропагандисти.

"Ми обговорили механізми підтримки, взаємодії з інвестором і можливість надання кредиту на найвигідніших умовах", - цитується Васильєв.

Раніше цей російський ставленик заявляв, що ММК ім. Ілліча буде відновлено, і обіцяв уже цього року роботу окремих цехів заводу.

"Запуск ММК Ілліча дасть близько мільярда рублів податкових надходжень на місяць і зможе забезпечити роботою понад 27 тисяч фахівців", - говорив раніше заступник голови "уряду ДНР".

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті