У "ДНР" шукають варіанти запуску маріупольського меткомбінату ім.Ілліча - проблема в грошах

У квазіутворенні "ДНР" розробили план із відновлення металургійного комбінату ім.Ілліча в окупованому Маріуполі, але ніяк не можуть знайти кошти.  Про це пишуть місцеві пропагандисти, цитуючи так званого "заступника голови уряду ДНР" Владислава Васильєва.

"План відновлення меткомбінату ім. Ілліча в Маріуполі вже розроблено, але він потребуватиме колосальних грошових вливань", - пишуть пропагандисти.

"Ми обговорили механізми підтримки, взаємодії з інвестором і можливість надання кредиту на найвигідніших умовах", - цитується Васильєв.

Раніше цей російський ставленик заявляв, що ММК ім. Ілліча буде відновлено, і обіцяв уже цього року роботу окремих цехів заводу.

"Запуск ММК Ілліча дасть близько мільярда рублів податкових надходжень на місяць і зможе забезпечити роботою понад 27 тисяч фахівців", - говорив раніше заступник голови "уряду ДНР".

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті