У "ДНР" призначать нового "прем'єр-міністра". Колишній пропрацював менше 10 місяців

В окупованому Донецьку так звана "народна рада" готується призначити на посаду "голови уряду" якогось Євгена Солнцева. До цього він виконував обов'язки "першого віце-прем'єра", повідомляють місцеві джерела.

Колишній "прем'єр-міністр ДНР" Віталій Хоценко протримався на своїй посаді неповні 10 місяців – з 8 червня 2022 року. 29 березня 2023 року указом російського диктатора путіна Хоценка було призначено на посаду "тимчасово виконуючого обов'язки губернатора Омської області".

І Хоценко, і Солнцев до своїх призначень у "ДНР" здобули освіту та працювали на різних посадах у росії.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті