У «ДНР» повідомили про обстріли і 9 постраждалих жителів

У квазіутворенні «ДНР» сьогодні, 4 червня, повідомляють про обстріли в Донецьку, Горлівці, Оленівці, Старомихайлівці, унаслідок чого постраждали 9 жителів, зокрема двоє дітей. Про це написав ватажок «ДНР» Денис Пушилін.

За його інформацією, у селищі Старомихайлівка під час артилерійського обстрілу постраждала сім'я: дитина - хлопчик 2016 р. н., поранені чоловік 1961 р. н. (стан середнього ступеня тяжкості), жінки 1993 р. (стан середнього ступеня тяжкості) і 1964 р. н. (стан важкий).

Також у районі кладовища шахти №29 Кіровського району Донецька поранені чоловіки 1996 і 1979 р.н., а в Оленівці - поранені підліток 2007 р.н. (17 років) - середнього ступеня тяжкості, чоловік 1997 р.н. (середнього ступеня тяжкості) і жінка 1993 р.н. (легкого ступеня тяжкості) - оператор АЗС «Мотодор». Нібито через скидання з безпілотників.

Крім того, повідомляється про пошкоджено 11 житлових житлових житлових будівель у Кіровському районі Донецька, Старомихайлівці та Микитівському районі Горлівки, двох об'єктів цивільної інфраструктури в Микитівському (трансформаторна підстанція) і Центрально-Міському (ліцей) районах Горлівки, а також автомобілі.

Ватажок «ДНР» традиційно бездоказово поклав відповідальність за загибель і поранення мирних жителів на ЗСУ.

Як повідомлялося раніше, російська пропаганда та їхні проксі з «ДНР/ЛНР» регулярно звинувачують в обстрілі непідконтрольних територій Донбасу ЗСУ, не наводячи доказів і не вказуючи, що російська армія і НЗФ «ДНР/ЛНР», які стали її частиною, 24 лютого 2022 року розпочали активні бойові дії з метою «виходу на адміністративні кордони областей». Результатом російської агресії стало різке збільшення кількості загиблих і поранених мирних жителів. Це при тому, що в останньому передвоєнному, 2021 році, за даними ООН, на всьому Донбасі, включно з підконтрольними законній владі України територіями, загинуло 25 мирних жителів. 

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті