Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Про це місцевим журналістам повідомили у пресслужбі "міністерства фінансів республіки". З цього повідомлення випливає, що надходження до бюджету «ДНР» з боку підприємств, які працюють на окупованій території, незначні. Це пов'язано з тим, що більшість з них мають пільги як учасники так званої "вільної економічної зони"
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Крім того, в "мінфіні ДНР" не згадали, що основна стаття доходів "молодої республіки" - це так звані безоплатні надходження в сумі з федерального бюджету країни-агресора. Так, на 2025 роки окупаційна влада запланувала отримати від Кремля 151 трильйон рублів. Це понад 65 % від усіх очікуваних доходів.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту