У "ДНР" мають намір "відродити" нині діючий ФК "Шахтар" європейського рівня і "вивести" його хоча б у російську прем'єр-лігу

У "ДНР" мають намір "відродити" нині діючий ФК "Шахтар" європейського рівня і "вивести" його в російську прем'єр-лігу. Про це заявив Денис Пушилін під час виступу на конференції так званого "Донецького регіонального відділення "Единой России".

"Будемо відроджувати - нарешті, довгоочікувано - і роботу вже ведуть, і зараз вона переходить у найактивнішу фазу, я про клуб "Шахтар", і ставити перед ним завдання-мінімум - вийти в прем'єр-лігу російського футболу!", - мріє ватажок "ДНР".

ФК "Шахтар" не вмирав і не потребує "відродження". Цей український клуб через російську окупацію вимушено покинув домашню арену в Донецьку, але залишається одним із провідних в Україні. ФК "Шахтар" грає в матчах Ліги чемпіонів УЄФА, Української футбольної Прем'єр-ліги, Ліги Європи УЄФА, Кубка України з футболу.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті