У "ДНР" хваляться, що російські військові будівельники почали запускати воду з Дону в резервуари споруджуваного водоводу

У росії військові будівельники розпочали забір води з річки Дон для заповнення накопичувальних резервуарів системи споруджуваного водоводу на окуповану частину Донбасу. Про це 31 березня пишуть пропагандистські ЗМІ.

"Сьогодні запущена перша з насосних станцій. Забилося серце водоводу Ростов-на-Дону - канал Сіверський Донець - Донбас..." - цитується керівник проекту Військово-будівельного комплексу Міноборони РФ Олексій Леонов.

Зазначається, що буде дві нитки (гілки) по 200 км кожна, а також сім насосних станцій.

Наразі окупанти планують задіяти 1 нитку водоводу, потужність якої не повідомляється. А вже з введенням другої - обсяг води, що постачається, повинен буде сягати до 300 тис. м³ води на добу. Хоча, як зазначалося раніше, і цього обсягу буде недостатньо для повноцінного постачання водою захопленої частини Донеччини.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті