У "ДНР" хваляться, що російські військові будівельники почали запускати воду з Дону в резервуари споруджуваного водоводу

У росії військові будівельники розпочали забір води з річки Дон для заповнення накопичувальних резервуарів системи споруджуваного водоводу на окуповану частину Донбасу. Про це 31 березня пишуть пропагандистські ЗМІ.

"Сьогодні запущена перша з насосних станцій. Забилося серце водоводу Ростов-на-Дону - канал Сіверський Донець - Донбас..." - цитується керівник проекту Військово-будівельного комплексу Міноборони РФ Олексій Леонов.

Зазначається, що буде дві нитки (гілки) по 200 км кожна, а також сім насосних станцій.

Наразі окупанти планують задіяти 1 нитку водоводу, потужність якої не повідомляється. А вже з введенням другої - обсяг води, що постачається, повинен буде сягати до 300 тис. м³ води на добу. Хоча, як зазначалося раніше, і цього обсягу буде недостатньо для повноцінного постачання водою захопленої частини Донеччини.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті