У "ДНР" хочуть загнати всі ЗМІ в "республіканський медіахолдинг". Кажуть, єдність інформаційної політики дасть імпульс творчості 

У "ДНР" мають намір об'єднати "державні ЗМІ" в так званий "республіканський медіахолдинг". Про ці плани розповів Микола Черкашин, який називає себе його "генеральним директором".

"Холдинг потрібен, щоб усі ЗМІ працювали в повній зв'язці - обмін матеріалами, газети, соціальні мережі, ТБ. А так само, щоб дати можливість усім творчим людям пробувати себе в різних жанрах, вести єдину інформаційну політику, тим самим запускаючи інформацію в усіх напрямках, що дасть змогу доставляти її до більшої кількості людей", - цитують його слова сепаратистські ЗМІ.

"Ми намагаємося завершити це якомога швидше - повне об'єднання всіх державних ЗМІ Республіки", - заявив Черкашин.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті