У «ДНР» футбольний клуб-самозванець хоче привласнити собі легендарний логотип донецького «Шахтаря»

Створена в «ДНР» місцева футбольна команда, яка незаконно привласнила собі ім'я донецького ФК «Шахтар», має намір зробити своїм логотипом легендарну емблему легендарного радянського й українського клубу. Про це йшлося на зустрічі ватажка «республіки» Дениса Пушиліна з футболістами самозваного «Шахтаря».

Ідею зробити логотипом «Лжешахтера» емблему, з якою повернути тоді ще радянський ФК виступав у 1972-1991 роках, висловив тренер воротарів Сергій Золотницький. 

У дусі сепаратистської пропаганди він заявив, що треба «повернути ту символіку, під якою команда близько 30 років виходила на футбольне поле». Нібито після цього вболівальники та ветерани повірять, що створений у «ДНР» ФК і легендарний «Шахтар» - це одне й те саме.

 

Як повідомлялося раніше, український професійний футбольний клуб «Шахтар» (Донецьк), який у п'ятницю відсвяткував своє 88-річчя, є одним із найтитулованіших ФК країни.

Володар Кубка УЄФА, п'ятнадцятиразовий чемпіон України, чотирнадцятиразовий володар Кубка України, дев'ятиразовий володар Суперкубка України, чотириразовий володар Кубка СРСР. До 2014 року свої домашні матчі команда проводила на стадіоні «Донбас Арена», відкриття якого відбулося 29 серпня 2009 року. Після початку російської агресії 2014 року «Шахтар» був змушений покинути рідне місто.  

Клон «Шахтаря», так зване фізкультурно-спортивне товариство «Шахтар» (ДНР), грає за майже порожніх трибун у «чемпіонатах» із такими самими невизнаними клубами Донбасу та інших окупованих територій.Нині самозваний «Шахтар» не має перспектив виступу не тільки на європейському, а й навіть на всеросійському рівні.    

 

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті