У "ДНР" дали довічний термін 23-річному "азовцю" Артуру Ніверчуку

У "ДНР" до довічного ув'язнення засудили помічника кулеметника - стрільця взводу розвідки спеціального призначення 2-ого батальйону окремого загону спеціального призначення "Азов" Нацгвардії України Артура Ніверчука. Про це повідомив слідчий комітет РФ у своєму Телеграм-каналі 22 листопада.  

"Вироком суду Ніверчуку призначено покарання у вигляді довічного позбавлення волі в колонії особливого режиму", - ідеться в повідомленні.

Уточнюється, що засудженому інкримінували вбивство мирних жителів у Маріуполі.

Із відео допиту випливає, що Артуру Ніверчуку 14 листопада виповнилося 23 роки.

Раніше повідомлялося, що в "ДНР" до 25 років колонії засудили українського розвідника Ярослава Івасьова, звинувативши в розстрілі перехожих у Маріуполі.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті