Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
"Пообіді ворог кілька разів атакував Дніпровський район. Влучання на трьох локаціях. Один з ударів спричинив масштабну пожежу – горять склади торговельної мережі. Вже кілька годин вогонь приборкують понад 100 рятувальників. Працюють 40 одиниць техніки", - повідомив ввечері 3 червня у Телеграм начальник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.
Раніше повідомлялося, що ворог вдарив по складах мережі АТБ.
"Дістали поранень восьмеро людей. Семеро з них госпіталізовані. Троє – у важкому стані. Лікарі надають усю необхідну допомогу", - констатував Ганжа.
"Понівечена й логістична компанія. Там пожежу вже загасили", - додав Ганжа. У соцмережах писали про те, що ворог завдав удару по "Новій Пошті".
Як повідомлялося, росіяни знову завдали удару по Дніпру, є важко поранені.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту