У Дніпрі оголошено траур: росіяни-виродки знову вгатили по житловому будинку ракетою Х-22, яка призначена для знищення авіаносців 

Мер Дніпра Борис Філатов повідомив про оголошення трауру у місті через ракетний удар рашистів по величезному багатопід'їзному будиноку на вул.Вокзальній. Він також пояснив, що росіяни вдарили ракетою Х-22, яка призначена для знищення авіаносців, і каже, що "дивом кількість жертв не вимірюється десятками". 

"Шановні дніпряни, повідомляю, що розпорядженням міського голови завтра у Дніпрі оголошено траур", - пише він.

За уточненою інформацією, загинуло 7 осіб, у тому числі 2 дитини. 26 людей постраждали, із них 1 дитина.

"Стисло поясню, що сталося та чому ми воюємо з країною-терористом і військовими злочинцями. Виродки знову вгатили по житловому будинку ракетою Х-22. Зброєю, що призначена для знищення авіаносців. Ця ракета має інерційну систему наведення та обирає у відкритому океані великий обʼєкт. Коли йде ескадра бойових кораблів, то вона шукає найбільшу ціль – тобто авіаносець. Тому останнього разу Х-22 влучила у величезний будинок на Перемозі, 118, а також по ТРЦ «Амстор» у Кременчуку. У будь-якому випадку, використовувати такі ракети для обстрілів міст та житлової забудови – це свідомий військовий злочин", - зазначив Філатов.

"Буквально диво, що кількість жертв не вимірюється десятками, як коли вони вбили у Дніпрі 46 людей, а є порівняно невеликою. Але за кожного вбитого та скаліченого росією буде справедлива помста", - пообіцяв мер міста.

У ДСНС також повідомили, что на Дніпропетровщині триває ліквідація наслідків атаки рф.

"На місцях ударів працюють 10 психологів ДСНС. Допомагають і підтримують. Загалом психологічну допомогу отримали 63 особи", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, рашисти вкотре обстріляли ракетами Дніпро вранці 19 квітня.

Статті

Країна
05.03.2026
15:00

Крим у стані тривоги: 12 років окупації й системних проблем

"Так, Росія незаконно забрала Крим у 2014 році, так само як зараз робить це з іншою територією України. Але це вже сталося, і будемо відверті, ніякий чесний референдум чи голосування сьогодні не на боці України..."
Світ
04.03.2026
15:00

«Противники врегулювання повинні чітко розуміти, що жарти скінчилися». Російські ЗМІ про Україну

...Місцеві представники руського опору діляться спостереженнями і не приховують: депресія все більше охоплює руських людей, які досі залишаються по той бік лінії бойового зіткнення
Країна
03.03.2026
18:38

Владислав Селезньов: Весняно-літня кампанія РФ може стати останнім масштабним ривком Кремля

Здається, вперше за час великого наступу російської армії, відлік якого починається від середини жовтня 2023 року, співвідношення втрачених та повернутих територій нині є на користь України.
Всі статті