У "Дію" додали дві послуги для переселенців

Тимчасово переміщеним особам в Україні спростили отримання відповідної довідки за допомогою сервісу "Дія" - тепер заявку можна буде подавати одному члену за всю сім'ю. Про це повідомив у Телеграм міністр цифрової трансформації Михайло Федоров 8 квітня. 

За словами міністра, було повернуто послугу для людей, які через війну змушені були покинути домівки.

"Доопрацювали її разом із Мінсоцполітики. Тепер реєструйте довідку й оформлюйте виплати для себе, дружини або чоловіка та дітей у застосунку "Дія". Раніше кожен подавав заяву за себе", - написав Федоров.

Також міністр уточнив, що можна буде отримувати довідку і виплати на дітей, які народилися вже після переїзду.

Дані про них автоматично підтягнуться зі свідоцтва про народження, нічого додатково вводити не треба.

"Виплати надійдуть на картку того, хто подавав одну заяву для всіх. Довідка про ВПО буде в "Дії", а гроші - на картці "єПідтримка". Сервіс доступний тільки для громадян, які ще не мають довідки ВПО", - написав Федоров.

Нагадаємо, Кабмін розширив перелік внутрішньо переміщених осіб, які матимуть право на отримання компенсації на проживання протягом ще шести місяців.

Як повідомлялося, українці зможуть з квітня через "Дію" подавати заяви в Міжнародний реєстр збитків

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті