У "Дії" з'являться чотири нові соціальні послуги

Чотири нові соціальні послуги стануть доступні в застосунку "Дія" з 4 вересня. Про це повідомив заступник міністра соціальної політики з питань цифровізації Костянтин Кошеленко в ефірі "Українського радіо".

Йдеться про наступні сервіси: допомога при всиновленні дитини, допомога людині, яка доглядає за хворою дитиною, допомога людям з інвалідністю дитинства та дітям з інвалідністю, допомога на дитину одинокій матері або батьку.

Кошеленко відзначив, що тепер у "Дії" люди зможуть отримати первинну консультацію з усиновлення, а пізніше зареєструватись кандидатом на усиновлювача.

"Зараз в Україні, на жаль, багато дітей залишається без батьків. І такий комплекс послуг з усиновлення він актуальний, і його актуальність зростає", - сказав він.

Посадовець додав, що люди, які задумалися про всиновлення, зможуть не йти особисто в Службу в справах дітей, а розпочати цей шлях на порталі "Дія".

Як повідомлялося, ще 11 дітей вдалося повернути з окупованої частини Херсонщини.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті