Ще 11 дітей вдалося повернути з окупованої частини Херсонщини

На вільну територію Україні вдалося повернути ще 11 дітей після їх незаконного вивезення окупантами. Про це повідомляє Херсонська ОВА у своєму телеграм-каналі 1 вересня.

"Це діти, яких незаконно утримували на тимчасово окупованих територіях Херсонщини. Серед них шестеро малюків, які позбавлені батьківського піклування. А п’ятеро - мають сім’ї", - зазначається у повідомленні.

За словами Херсонської ОВА, найменшій дитині - 2 рочки, найстаршій - 16.

Також у Херсонській ОВА зазначили, що це була кропітка праця Офісу Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, організації Save Ukraine, Української мережі за права дитини та багато інших.

Нагадаємо, за оцінками правозахисників, після захоплення Маріуполя окупанти вивезли до РФ понад тисячу дітей.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті