У "Дії" тепер можна отримати тимчасовий дозвіл на виїзд дитини за кордон

Уряд підтримав оформлення тимчасового дозволу на виїзд дитини за кордон у застосунку "Дія". Про це повідомляє голова Мінцифри Михайло Федоров у своєму телеграм-каналі 7 листопада.

"Працюватиме все дуже просто. Необхідно, щоб в обох батьків була Дія. Один відсилає заяву про дозвіл, а другий надає згоду в застосунку Дія.Підписом. Потім дані автоматично вносяться до Державного реєстру актів цивільного стану, а прикордонники зможуть усе перевірити онлайн", - зазначив Федоров.

Також очільник Мінцифри додав, що послуга в Дії буде повністю безоплатною, а класичний спосіб оформлення згоди в нотаріуса залишиться доступним для батьків. 

Як повідомлялось раніше, у "Дії" розяснили, чи можливо перетинати кордон з паспортом у смартфоні.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті