У Держприкордонній службі розповіли, скільки разів ухилянти пропонували прикордонникам хабаря і на яку суму

За час дії воєнного стану інспекторам Державної прикордонної служби пропонували понад 800 разів неправомірну вигоду для того, щоб вони пропустили чоловіків через кордон, які не мали підстав на перетин кордону. Про це речник ДПСУ Андрій Демченко розповів в ефірі телемарафону.

Він зазначив, що є два основних напрямки, де прикордонники фіксують спроби незаконно перетнути кордон. Вони розташовані поза межами пунктів пропуску на так званих зелених ділянках кордону. Зокрема, і на напрямку, де кордон проходить по річці.

Також порушники намагаються перетнути кордон і на пунктах пропуску, тобто на легальних шляхах, де можна перетинати кордон. Але там вони намагаються в більшості використовувати підробні документи або ж підкупити інспекторів Держприкордонслужби.

Загальна сума цих хабарів сягає понад 3 мільйони гривень.

“За останній час ми бачимо більше спроб, коли чоловіки ховаються в конструктивних особливостях транспортних засобів, хто в багажнику, хто за різними перемичками, хто в салоні вантажівок у спальних приміщеннях водіїв. Але всі ці спроби викриваються. Також працює оперативно наш розвідувальний блок, який завчасно вишукує інформацію щодо таких спроб”, — розповів Демченко.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті