У деокупованому Невському на Луганщині пролунало 7 вибухів, авіаударів зазнали Білогорівка й Серебрянське лісництво

Минулої доби ворог обстріляв деокуповані села Невське й Макіївка на Луганщині. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 15 квітня. 

"Противник обстріляв Невське з мінометів, ствольної та реактивної артилерії. На околиці села пролунало сім вибухів", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що постраждалих та нових руйнувань у селі цього разу немає. 

"Також під вогнем ворога опинилася Макіївка", - йдеться в повідомленні. 

Крім того, авіаційних ударів росіяни завдали по Білогорівці та Серебрянському лісництву, атакували в бік Білогорівки. На Лиманському та Куп’янському напрямках, як повідомлялось, цієї доби бойових зіткнень не зафіксовано.

Раніше також повідомлялось, що загалом у деокупованих селах Луганської області мешкає 61 людина, у селі Греківка залишається одна мешканка - 82-річна жінка

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
30.04.2026
09:39

Вступна кампанія-2026 для абітурієнтів з окупації: більше можливостей на папері, але ті самі бар’єри на практиці

...Оновлено правила для абітурієнтів з окупованих територій — із урахуванням попередніх проблем, та спробою розширити доступ до освіти. Водночас системні труднощі — передусім із документами та доступом до процедур — залишаються.
Світ
29.04.2026
11:58

«Давно пора зрівняти з землею Рені. Румуни збудяться, сморід буде неймовірний». Російські ЗМІ про Україну

"Виглядає як ідеальний образ майбутнього президента. Для України політичні амбіції Буданова - це «секрет Полішинеля". Його особисті рейтинги можна порівняти з рейтингами іншого улюбленця української публіки - Валерія Залужного"
Донбас
26.04.2026
14:26

Мешканцям «ДНР» і «ЛНР» на папері намалювали генеральні плани відродження, але грошей поки що немає… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головними ньюсмейкерами для ЗМІ окупованого Донбасу стали фахівці Єдиного інституту просторового планування (ЄІПП). Вони з гастролями приїхали до Луганська та Донецька з Москви і пообіцяли місцевим царям золоті гори. Практично вся...
Всі статті