У деокупованому Куп'янську запрацювала мобільна група Державної міграційної служби

У Куп'янську Харківської області почала роботу мобільна група Державної міграційної служби. Про це повідомив начальник Куп’янської міської військової адміністрації на своїй сторінці у Facebook.

"Виїзна мобільна група Головного управління Державної міграційної служби у Харківській області почала працювати у деокупованому Куп‘янську. Основною метою роботи мобільної бригади стало забезпечення дійсними документами дітей – отримання паспорта громадянина України вперше, а також відновлення втрачених і знищених окупантами документів", - розповів Беседін.

Як повідомлялося раніше, окупанти обстріляли три райони Харківщини

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті