В результаті контрнаступальних дій на Олександрівському напрямку звільнено майже всю територію Дніпропетровської області - Генштаб

"Звільнена майже вся територія Дніпропетровської області. Залишилося допрацювати три невеликі населені пункти і ще два – зачистити", - повідомив начальник Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ генерал-майор Олександр Комаренко в інтерв'ю "РБК-Україна", опублікованому 10 березня.

За його словами, завдяки активним діям ЗСУ "у лютому маємо позитивну динаміку - звільнено більше території, ніж втрачено".

Комаренко також повідомив, що наразі є чотири варіанти операцій Сил оборони на різних напрямках, які можуть бути реалізовані в сприятливий момент.

Раніше повідомлялось, що на Олександрівському напрямку за місяць звільнено 9 населених пунктів, йде робота над звільненням ще декількох.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
08.06.2026
15:00

Співвітчизники з різних планет, або Дорожні спостереження ветерана

Тема Маріуполя та проблеми людей, які виїхали з ТОТ, для цих наших співвітчизників виявилися, мабуть, токсичними. Шкідливими для їхньої незгвалтованої психіки. Як мінімум - нецікавою. Вони та їхні рідні живуть в іншому вимірі. Де немає місця всім...
Донбас
07.06.2026
14:34

У «ЛНР» росіяни «за каталогом» обирають для усиновлення українських дітей. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу пролили чимало крокодилових сліз за дітьми, які загинули після приходу в регіон «русского мира». Чиновники всіх мастей, місцеві блогери та журналісти неодноразово згадували пропагандистську «Алею ангелів»....
Луганськ
05.06.2026
15:37

«Прийшло розуміння, що не все так добре в новому житті». Луганський щоденник

Трагедія в Старобільську залишила свій слід на всьому, що відбувається, але найголовніше, вона сильно підточила зсередини. З'явився страх, якого ніколи не було. Навіть 2014-го було інакше.
Всі статті