У CША назвали країни, де українських пілотів навчатимуть на F-16

Українські пілоти навчатимуться управлінню американськими винищувачами F-16 у Данії та Румунії. Про це повідомив координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі, - пише NV.

«У Румунії та Данії буде проводитися підготовка українських льотчиків за програмою F-16. Дати, місця, тривалість програми, все це ще в процесі розробки», — розповів Кірбі.

Він додав, що крім Румунії та Данії, українських льотчиків можуть також навчати на F-16 і в інших місцях.

Кірбі зазначив, що британці починають навчання льотчиків англійської мови, щоб вони могли керувати американськими винищувачами.

Як повідомлялося, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг привітав рішення союзників розпочати навчання українських пілотів наприкінці поточного літа, що дасть змогу пізніше поставити сучасні винищувачі F-16.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті