У Чорногорії заборонили трансляцію російських телеканалів

У Чорногорії набула чинності заборона на трансляцію 20 російських телеканалів: Росія 1, Sputnik, RT у шести мовних версіях та РЕН ТВ. Про це  йдеться в заяві Агентства електронних ЗМІ країни, - пише Польське радіо.

Як додається, уряд у Подгориці ухвалив таке рішення відповідно до «міжнародних обмежувальних заходів», зазначених Радою Європейського Союзу «у зв'язку з діяльністю Російської Федерації в Україні». За порушення заборони накладається штраф у розмірі до 40 тисяч євро.

У російському МЗС прокоментували рішення Подгориці. «Москва відреагує асиметрично. Крок Чорногорії є нічим іншим, як ворожим актом цензури», — обурились у Росії.

Після вторгнення Росії в Україну Чорногорія приєдналася до міжнародних санкцій проти Москви та вислала з країни низку російських дипломатів.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті