У червні РФ скинула на Україну понад 2400 керованих авіабомб - Зеленський

Від початку червня російські війська запустили проти України вже понад 2400 керованих авіабомб, із них близько 700 — на Харківщину. Про це заявив президент Володимир Зеленський.

Глава держави наголосив, що російські удари КАБами у прифронтових та прикордонних регіонах «завдаються просто щоденно», додавши: для знищення цих бомб Україна потребує протиповітряних систем Patriot та винищувачів F-16.

Нагадаємо, напередодні Зеленський, коментуючи авіаудар РФ удар по Харкову 22 червня, заявив, що "російський терор керованими авіабомбами має бути зупинений і може бути зупинений"

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті