У Харкові щонайменше 25 поранених, серед госпіталізованих - діти. Зеленський заявив, що "терор керованими авіабомбами має бути зупинений"

Щонайменше 25 людей поранено внаслядок ударів КАБами по Харкову 22 червня. Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов у Телеграм.

"Окупанти вдарили керованим боєприпасом по Харкову! Станом на зараз відомо про трьох загиблих, щонайменше 25 поранених. 16 людей госпіталізовані, двоє з них - діти. Чотири - у важкому стані", - зазначив Синєгубов. 

За його словами, пошкоджена виключно цивільна інфраструктура: будинок, зупинки громадського транспорту, магазини.

Президент України Володимир Зеленський, коментуючи цей удар по Харкову, заявив, що "російський терор керованими авіабомбами має бути зупинений і може бути зупинений"/

"Російські терористи знову вдарили по Харкову керованими авіабомбами. ...Цей російський терор керованими авіабомбами має бути зупинений і може бути зупинений. Потрібні сильні рішення партнерів, щоб ми могли знищувати російських терористів та російську бойову авіацію там, де вони є. Ми вже довели, що захистити людей і життя від ракетного терору реально, зокрема очищенням прикордонних районів від пускових установок терористів. Потрібно захистити й від бомб. Потрібна ця рішучість", - заявив Зеленський у Телеграм.

Раніше повідомлялось, що по Харкову завдано 4 удари, є влучання в район щільної житлової забудови, загиблі й поранені.

Статті

Світ
25.07.2024
10:52

Білорусь та санкції: на короткому повідку

Лукашенко у лютому 2022 р. зробив свою країну співучасником воєнних злочинів та фігурантом міжнародних санкцій. Але, на відміну від росії, економіка Білорусі під їхньою дією не тільки не ламається, але навіть демонструє завидне зростання.
Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Всі статті