У Чернігові на хабарі у ₴140 тисяч спіймали чиновника міськради

Начальника управління капітального будівництва Чернігівської міської ради затримали за підозрою в отриманні хабаря. Про це повідомив виконувач обов'язків міського голови Чернігова Олександр Ломако у Телеграм

“Співробітники київського УСР (управління стратегічних розслідувань) затримали начальника управління капітального будівництва Чернігівської міської ради. Його підозрюють в отриманні хабаря”, - зазначається у повідомленні.

Ломако зауважив, що дав доручення підготувати проєкт розпорядження про відсторонення Вʼячеслава Почепа від посади.

“Що це було насправді - встановить слідство. Міська рада сприяє правоохоронним органам. Місто чекає на обʼєктивне та неупереджене слідство”, - зауважив в.о. міського голови.

Як повідомив у Фейсбук Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції, начальника управління міської ради затримали за одержання понад 140 тис. грн хабаря.

Зазначається, що посадовець вимагав 10% "відкату" за підписання актів виконаних робіт та фінансові розрахунки по них. 

30 листопада поліцейські затримали начальника управління міськради під час одержання другої частини хабаря - 101 700 гривень. Тижнем раніше він отримав 40 600 гривень.

Посадову особу затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу та йому повідомлено підозру за ч. 3 ст. 368 (одержання хабаря в особливо великому розмірі) Кримінального кодексу України.

Як повідомлялося, чотирьох суддів Київського апеляційного суду спіймали на отриманні $35 тисяч хабаря. 

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті