У Черкасах попрощались із журналістом і військовим Володимиром Муканом, який загинув під час виконання бойового завдання

У Черкасах провели в останню путь журналіста й військовослужбовця Володимира Мукана 4 травня. Про це повідомила Національна спілка журналістів України (НСЖУ) у своєму Телеграм-каналі 4 травня.

"Життя Володимира Мукана обірвалося під час виконання бойового завдання, – сказано в повідомленні. – Йому назавжди залишиться 35".

Зазначається, що Мукан мав науковий ступінь кандидата філологічних наук. До початку повномасштабного вторгнення працював журналістом у різних ЗМІ: "Znaj.ua", "Мейнстрім", "Gazeta.ua", "Країна" тощо. Викладав в Університеті державної фіскальної служби України в м. Ірпінь Київської області. З лютого 2022 року вступив до лав добровольців. Проходив службу у різних військових частинах, брав участь у бойових діях у найгарячіших точках фронту. Останнім часом відповідав за морально-психологічне забезпечення у своєму підрозділі.

Раніше повідомлялось, що в бою загинув український журналіст і військовослужбовець Олександр Бондаренко, який починав кар’єру в Луганську.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті