У Черкасах попрощались із журналістом і військовим Володимиром Муканом, який загинув під час виконання бойового завдання

У Черкасах провели в останню путь журналіста й військовослужбовця Володимира Мукана 4 травня. Про це повідомила Національна спілка журналістів України (НСЖУ) у своєму Телеграм-каналі 4 травня.

"Життя Володимира Мукана обірвалося під час виконання бойового завдання, – сказано в повідомленні. – Йому назавжди залишиться 35".

Зазначається, що Мукан мав науковий ступінь кандидата філологічних наук. До початку повномасштабного вторгнення працював журналістом у різних ЗМІ: "Znaj.ua", "Мейнстрім", "Gazeta.ua", "Країна" тощо. Викладав в Університеті державної фіскальної служби України в м. Ірпінь Київської області. З лютого 2022 року вступив до лав добровольців. Проходив службу у різних військових частинах, брав участь у бойових діях у найгарячіших точках фронту. Останнім часом відповідав за морально-психологічне забезпечення у своєму підрозділі.

Раніше повідомлялось, що в бою загинув український журналіст і військовослужбовець Олександр Бондаренко, який починав кар’єру в Луганську.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті