У Челябінській області п'яний боєць ММА вбив російського окупанта, який повернувся з України

У Челябінській області п'яний боєць ММА вбив російського окупанта, який повернувся з України. Про це пишуть російські ЗМІ.

Зазначається, що 15 вересня російський військовий у кафе нібито заступився за однокласницю, до якої чіплявся п'яний боєць ММА на ім'я Рустам. Під час бійки окупант дістав удар у горлянку, впав і вдарився потилицею об підлогу. Однак смертельним виявився все-таки удар по гортані.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті