У Часовому Ярі досі залишаються 668 жителів - голова Донецької ВЦА

У Часовому Ярі, навколо якого точаться бої, залишаються більше ніж 650 мешканців, яким дуже складно завозити гуманітарну допомогу. Про це 22 травня повідомив голова Донецької облдержадміністрації, начальник ОВА Вадим Філашкін.

За його словами, також дедалі важче стає і вирішення питання евакуації цивільних звідти.

“668 людей зараз залишилися в місті Часів Яр. Обстановка там дуже складна. Завезти гумдопомогу і вивезти людей зараз дуже складно, тому що ворог повністю обстрілює всі під’їзні шляхи до міста та кожного дня скидає авіабомби на місто. Зараз люди користуються тією гумдопомогою, яка залишилася в місті, просимо військових завозити допомогу по можливості...”, - повідомив Філашкін.

Він нагадав, що обстановка на Донеччині дуже складна.

"Кожного дня ворог обстрілює як лінію фронту, так і всі прифронтові міста. Тільки за добу ворог випустив більше 2 тисячі снарядів: це і ствольна артилерія, і керовані авіабомби та балістичні ракети...", - каже очільник ВЦА.

Також на Донеччині діють графіки стабілізаційних відключень електрики, а через постійні обстріли можливі і аварійні відключення.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті