У Часовому Ярі досі залишаються 668 жителів - голова Донецької ВЦА

У Часовому Ярі, навколо якого точаться бої, залишаються більше ніж 650 мешканців, яким дуже складно завозити гуманітарну допомогу. Про це 22 травня повідомив голова Донецької облдержадміністрації, начальник ОВА Вадим Філашкін.

За його словами, також дедалі важче стає і вирішення питання евакуації цивільних звідти.

“668 людей зараз залишилися в місті Часів Яр. Обстановка там дуже складна. Завезти гумдопомогу і вивезти людей зараз дуже складно, тому що ворог повністю обстрілює всі під’їзні шляхи до міста та кожного дня скидає авіабомби на місто. Зараз люди користуються тією гумдопомогою, яка залишилася в місті, просимо військових завозити допомогу по можливості...”, - повідомив Філашкін.

Він нагадав, що обстановка на Донеччині дуже складна.

"Кожного дня ворог обстрілює як лінію фронту, так і всі прифронтові міста. Тільки за добу ворог випустив більше 2 тисячі снарядів: це і ствольна артилерія, і керовані авіабомби та балістичні ракети...", - каже очільник ВЦА.

Також на Донеччині діють графіки стабілізаційних відключень електрики, а через постійні обстріли можливі і аварійні відключення.

Статті

Світ
25.07.2024
10:52

Білорусь та санкції: на короткому повідку

Лукашенко у лютому 2022 р. зробив свою країну співучасником воєнних злочинів та фігурантом міжнародних санкцій. Але, на відміну від росії, економіка Білорусі під їхньою дією не тільки не ламається, але навіть демонструє завидне зростання.
Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Всі статті