У Бєлгородській області за добу скасували режим "контртерористичної операції"

У Бєлгородській області росії у вівторок, 23 травня, скасували режим "контртерористичної операції". Про це заявив губернатор регіону В'ячеслав Гладков.

"Ухвалено рішення про скасування правового режиму "контртерористичної операції" на території Бєлгородської області", - заявив він.

Зазначимо, що режим "КТО" на території області російська влада ввела напередодні. Тоді на Бєлгородщину зайшли частини "Російського добровольчого корпусу" і легіону "Свобода Росії".

При цьому Гладков не став давати оцінку поточній ситуації в регіоні. Також він не став пояснювати причину такого рішення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що командувачем військами на Бєлгородщині став генерал Лапін, який очолював окупантів під час розгрому на Харківщині.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті