У Бєлгородській області РФ знищено ворожий засіб ППО "Панцирь С-1" вартістю 15 млн доларів - ГУР

Ворожий засіб ППО "Панцирь С-1" вартістю 15 млн доларів знижено в Бєлгородській області РФ 29 лютого. Про це повідомило Головне управління розвідки (ГУР) Міноборони України в Телеграм 1 березня.  

"29 лютого 2024 року внаслідок успішного вогневого ураження пошкоджено російський ракетно-гарматний  комплекс "Панцир С-1". Атака на ворожий засіб протиповітряної оборони відбулась поблизу населеного пункту Головчино Грайворонського району Бєлгородської області", - йдеться в повідомленні. 

Після влучання "Панцир" виведений з ладу, а його екіпаж поніс санітарні втрати - поранення зазнали двоє російських окупантів. Вказаний комплекс призначений для прикриття військових та військово-промислових об’єктів. 

Вартість російського РГК "Панцирь С-1" становить близько 15 мільйонів доларів. 

Раніше повідомлялось, що два російські комплекси дальнього спостереження "Муром-П" знищили українські прикордонники.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті