У Бєлгородській області РФ знову заявили про обстріли і почали готуватися до евакуації

У Бєлгородській області Росії місцева влада вкотре заявила про обстріли й оголосила про план евакуації населення. Про це 1 червня заявив глава регіону В'ячеслав Гладков.

"Сьогоднішня ніч для Шебекіно знову напружена... За попередніми даними, є двоє постраждалих. Один чоловік із травматичною ампутацією лівої верхньої кінцівки, стан важкий", - заявив чиновник.

Ще одна людина звернулася до центральної районної лікарні самостійно. Він отримав контузію середньої тяжкості. У цьому обстрілі Гладков звинуватив Україну.

Також через 15 місяців після початку повномасштабного вторгнення російська влада в прикордонних регіонах почала планувати евакуацію місцевих жителів. Наразі йдеться про евакуацію жінок і дітей.

Так, за його словами, 31 травня близько 300 дітей уже евакуювали у Воронезьку область, а 1 червня в Пензу відвезуть 200 осіб, серед яких жінки з дітьми. Далі в суботу, 3 червня, 300 дітей із Грайворонського району відправлять до Ярославля, а ще 300 із Шебекинського району евакуюють до Калуги. Гладков розповів, що губернатори Липецької та Томської погодилися взяти по 200 евакуйованих.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що в Бєлгородській області після обстрілу горів завод преміксів.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті