У Бєлгородській області РФ повідомляють про обстріли сіл у двох районах

У російському Бєлгороді сьогодні, 12 лютого, від обстрілів постраждали два села. Про це повідомив губернатор Гладков, традиційно звинувативши ЗСУ.

"Під обстріл ЗСУ потрапило село Козинка Грайворонського міського округу. Постраждалих немає. Різні пошкодження виявлено у двох приватних житлових домоволодіннях: посічені фасади та паркани, вибиті вікна", - повідомив Гладков.

Пізніше він написав, що також обстріляно село Нова Таволжанка Шебекинського міського округу.

"Постраждалих немає. Різні пошкодження виявлено в трьох приватних домоволодіннях і чотирьох госпбудівлях", - написав губернатор.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті