У Бєлгородській області РФ повідомляють про обстріли сіл у двох районах

У російському Бєлгороді сьогодні, 12 лютого, від обстрілів постраждали два села. Про це повідомив губернатор Гладков, традиційно звинувативши ЗСУ.

"Під обстріл ЗСУ потрапило село Козинка Грайворонського міського округу. Постраждалих немає. Різні пошкодження виявлено у двох приватних житлових домоволодіннях: посічені фасади та паркани, вибиті вікна", - повідомив Гладков.

Пізніше він написав, що також обстріляно село Нова Таволжанка Шебекинського міського округу.

"Постраждалих немає. Різні пошкодження виявлено в трьох приватних домоволодіннях і чотирьох госпбудівлях", - написав губернатор.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті