У британській розвідці назвали ПВК, яка замінила "Вагнер" і вербує в РФ "добровольців"

Приватна військова компанія "Редут" на території Росії вербує найманців під виглядом добровольців" у тому числі колишніх вагнерівців. Зараз ПВК налічує понад 7000 осіб. Про це йдеться у звіті міністерства оборони Великої Британії.

Зазначається, що група контролюється і фінансується головним управлінням генштабу ЗС РФ. 

У британській розвідці наголосили, що з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну "Редут" брав участь у бойових діях у Донецькій, Харківській, Київській та Луганській областях. Чисельність групи, ймовірно, налічує понад 7000 осіб.

Зараз "Редут" є одним із підрозділів ПВК і добровольчого корпусу, які використовуються міністерством оборони росії для посилення російських регулярних сил.

"Цілком реалістична можливість того, що практика міноборони Росії вербувати через так звані добровольчі загони сприяла тому, що Росія уникне подальших непопулярних мобілізацій", - зазначили у розвідці Британії.

Нагадаємо, 31 липня російська ПВК "Вагнер" на невизначений термін призупинила роботу регіональних центрів з вербування найманців. 

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті