У боях за Україну загинув ще один американець

У боях за Україну загинув громадянин Сполучених Штатів Америки Ендрю Пітерс. Про це повідомляє CNN із посиланням на заяву Держепартаменту США 25 лютого. 

Як повідомляється, ветеран американської армії з Маршфілда (штат Вісконсін) загинув у бою за Україну 16 лютого. 

"Ми можемо підтвердити загибель громадян США в Україні. Ми підтримуємо зв'язок з їхніми сім'ями та надаємо всю можливу консульську допомогу", - заявили у Держдепартаменті США. 

Зазначається, що 28-річний Ендрю Пітерс вступив до Міжнародного легіону оборони України. За словами його батьків, він хотів допомогти українському народу боротися та звільнити свою країну. Раніше американець служив в Афганістані у 2014 році.

"Ендрю був надзвичайно близький зі своїми побратимами і його всі любили. Ми всі дуже пишаємось його хоробрістю та самовідданою жертвою", - заявили батьки загиблого військового. 

Нагадаємо, що у жовтні минулого року громадянин Сполучених Штатів загинув у східній частині України. 

Як раніше повідомлялося, на війні за Україну під Бахмутом загинув канадський доброволець Григорій Цехмістренко, який воював із початку вторгнення РФ. 

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті