У боях за Україну загинув ще один американець

У боях за Україну загинув громадянин Сполучених Штатів Америки Ендрю Пітерс. Про це повідомляє CNN із посиланням на заяву Держепартаменту США 25 лютого. 

Як повідомляється, ветеран американської армії з Маршфілда (штат Вісконсін) загинув у бою за Україну 16 лютого. 

"Ми можемо підтвердити загибель громадян США в Україні. Ми підтримуємо зв'язок з їхніми сім'ями та надаємо всю можливу консульську допомогу", - заявили у Держдепартаменті США. 

Зазначається, що 28-річний Ендрю Пітерс вступив до Міжнародного легіону оборони України. За словами його батьків, він хотів допомогти українському народу боротися та звільнити свою країну. Раніше американець служив в Афганістані у 2014 році.

"Ендрю був надзвичайно близький зі своїми побратимами і його всі любили. Ми всі дуже пишаємось його хоробрістю та самовідданою жертвою", - заявили батьки загиблого військового. 

Нагадаємо, що у жовтні минулого року громадянин Сполучених Штатів загинув у східній частині України. 

Як раніше повідомлялося, на війні за Україну під Бахмутом загинув канадський доброволець Григорій Цехмістренко, який воював із початку вторгнення РФ. 

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті