У боях за Україну загинув ще один американець

У боях за Україну загинув громадянин Сполучених Штатів Америки Ендрю Пітерс. Про це повідомляє CNN із посиланням на заяву Держепартаменту США 25 лютого. 

Як повідомляється, ветеран американської армії з Маршфілда (штат Вісконсін) загинув у бою за Україну 16 лютого. 

"Ми можемо підтвердити загибель громадян США в Україні. Ми підтримуємо зв'язок з їхніми сім'ями та надаємо всю можливу консульську допомогу", - заявили у Держдепартаменті США. 

Зазначається, що 28-річний Ендрю Пітерс вступив до Міжнародного легіону оборони України. За словами його батьків, він хотів допомогти українському народу боротися та звільнити свою країну. Раніше американець служив в Афганістані у 2014 році.

"Ендрю був надзвичайно близький зі своїми побратимами і його всі любили. Ми всі дуже пишаємось його хоробрістю та самовідданою жертвою", - заявили батьки загиблого військового. 

Нагадаємо, що у жовтні минулого року громадянин Сполучених Штатів загинув у східній частині України. 

Як раніше повідомлялося, на війні за Україну під Бахмутом загинув канадський доброволець Григорій Цехмістренко, який воював із початку вторгнення РФ. 

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті